Kim jesteśmy

Grupa Klepsydra to wiodący podmiot świadczący kompleksowe usługi funeralne w Polsce oraz jedyna spółka z tego segmentu, notowana na polskiej giełdzie. Grupa Klepsydra wyróżnia się kompleksowością usług – jako jeden z nielicznych podmiotów świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne na terenie Polski w więcej niż jednej lokalizacji oraz świadczy usługi międzynarodowego transportu osób zmarłych.

Grupa Klepsydra to spółka holdingowa, a wiodącymi spółkami są: Firma Pogrzebowa „Klepsydra” Sp. z o. o., która świadczy usługi pogrzebowe, cmentarne, kremacyjne, Bongo Sp. z o. o., specjalizująca się w transgranicznym transporcie osób zmarłych i ich prochów oraz Centrum Pogrzebowe Sp. z o. o., która realizuje inwestycję budowy spopielarni i cmentarza w Krakowie oraz zarządza tymi obiektami.

Grupa Klepsydra to spółka nowoczesna, rodzinna, z tradycjami. Ma ponad 60-letnie doświadczenie w sektorze funeralnym w Polsce, a jej sukces tworzą menedżerowie z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży: Tomasz Salski, Prezes Firmy Pogrzebowej „Klepsydra” oraz Marek Cichewicz, Prezes Grupy Klepsydra.

Rozbudowana oferta, bogata własna infrastruktura oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają Grupie na świadczenie usług zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego (zarządzanie cmentarzami i kremacje).

W 2022 r. przychody Grupy wyniosły blisko 29,6 mln zł, zysk operacyjny 6,6 mln zł, natomiast netto 5,1 mln zł. Grupa zatrudnia obecnie ponad 70 osób.